Надбавка за вислугу років

«Лікар з вищою медосвітою, з 1985 р. працював у відділенні швидкої допомоги на повну ставку. З 1987 р. і донині працює в цьому самому відділенні за сумісництвом на 0,5 ставки, основне місце його роботи — воєнізований гірськорятувальний загін (помічник командира).Чи зараховується йому для виплати надбавки за вислугу років період роботи за сумісництвом у відділенні швидкої допомоги?»
В. Дядечкіна, м. Перевальськ Луганської обл.

Розяснює головний спеціаліст Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності МОЗ України Олена Семиренко:
«Керівникам закладів охорони здоров'я та їхнім заступникам з числа лікарів, заступникам головного лікаря з медсестринства, керівникам структурних підрозділів з числа лікарів, лікарям усіх лікарських спеціальностей, професіоналам з вищою немедичною освітою, допущеним до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я, головним медичним сестрам, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою всіх спеціальностей з 1 січня 2010 р. установлена надбавка за вислугу років згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. №1418 "Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров'я". Відповідно до п.7 надбавка за вислугу років виплачується щомісяця за фактично відпрацьований час за основним місцем роботи та за сумісництвом. З огляду на зазначене, період роботи за сумісництвом ураховується для виплати надбавки за вислугу років».

«Праця і зарплата» №20 (696) від 26.05.2010
Просмотров: 1174 | Печать