Як оплачується праця керівника - головного лікаря комунальної установи - районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги, з яким укладається контракт?
Заступник головного лікаря ЦРЛ має 0,25 ставки сумісництва лікаря-педіатра інфекційного відділення, 25% — надбавки за суміщення лікаря-педіатра дитячого відділення, чергує в ЦРЛ як лікар-педіатр та чергує вдома як лікар-педіатр згідно з графіком.
Чи виплачується професіоналам, фахівцям, технічним службовцям і робітникам, які працюють у закладах охорони здоров'я, допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу відповідно до постанови Кабміну від 11.05.2011 р. №524?
Працівник працює неповний робочий день (чотири години) й одержує зарплату, меншу за мінімальну. Чи обов'язково виплачувати йому зарплату в розмірі мінімальної?
Як за відомостями замінити лікаря-лаборанта лабораторії (в тому числі експрес-діагностика) на спеціаліста з вищою немедичною освітою за спеціальністю «біохімія» згідно з дипломом? Як правильно записати посаду такого спеціаліста в штатному розписі?
Працюю молодшою медсестрою в лабораторії у відділі діагностики і профілактики СНІДу і є членом бригади з чотирьох осіб (лікар, два лаборанти, молодша медсестра). Як має оплачуватися наша праця?
Чи порушує права працівників роботодавець, який наполягає на отриманні заробітної плати через банківську установу? Дії профспілкового комітету по захисту інтересів членів профспілки.
(станом на за 02.04.2012)
Відрахування, які проводяться із заробітної плати працівників можна поділити на кілька груп:
  • обов’язкові (податки, збори, інші обов’язкові платежі);
  • добровільні, які здійснюються за заявою працівника (наприклад, внески до лікарняної каси, погашення кредиту);
  • примусові на користь третіх осіб (наприклад стягнення аліментів за рішенням суду);
  • примусові на користь роботодавця.