Надання відпусток медичним працівникам України регулюється базовим Законом України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР, Конституцією України, Кодексом законів про працю України, Законами України «Про статус і соціальний захист постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС», «Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення», «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз» та іншими нормативно-правовими актами України.

Минулого року посадові оклади працівників зростали двічі. Ще одне їх підвищення відбулося у січні 2017-го. Тож бухгалтер установи, який нараховує відпускні працівникам, має враховувати підвищення розмірів посадових окладів та правильно застосувати коефіцієнт коригування відпускних.

Щомісяця бухгалтерові установи доводиться нараховувати відпускні. Хтось із працівників за графіком відпусток іде в щорічну основну відпустку, а хтось на кілька днів - у навчальну відпустку на сесію у виші. У будь-якому разі для того, щоб правильно оплатити дні перебування працівників у таких відпустках, бухгалтеру потрібно не забути провести коригування відпускних на підвищення окладів.

Тобто обчислюючи відпускні, він має не лише враховувати періоди, які слід взяти до розрахункового періоду, визначити, з яких виплат обчислювати середньоденну зарплату, а й врахувати підвищення розмірів посадових окладів працівників.

 

Щороку профком затверджує графік відпусток в кожному закладі чи установі охорони здоров’я, адже графік відпусток — обов’язковий локальний нормативний акт, який визначає черговість надання оплачуваних відпусток у календарному році. Граничний термін для затвердження графіка відпусток на 2018 рік — 5 січня 2018 року. Але рекомендуємо стимулювати розробку графіка відпусток на 2018-й і його затвердження до кінця поточного року, що дозволить завчасно планувати і відпочинок працівників і фонд оплати праці. Тому ми вирішили інформувати вас про основні засади підготовки графіка і дати відповіді на запитання щодо відпусток, які достатньо часто виникають.

Наявність графіка дає можливість своєчасно підготувати наказ по закладу, виплатити працівнику заробітну плату за час відпустки («відпускні») і навіть відправити у відпустку працівника, котрий з якихось причин відмовляється його використовувати.

Закон про відпустки зобов’язує адміністрацію складати графік лише щорічних відпусток (основної та додаткових), але доцільно включати до графіка всі інші оплачувані відпустки, найчастіше це додаткові відпустки працівникам, які мають дітей.