Пошук

Галузева угода між Міністерством охорони здоров'я України та ЦК профспілки працівників охорони здоров'я України на 2007 - 2011 роки.

Загрузок: 91 / Коментарів: 0

Колективна угода між управлінням охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницькою обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я на 2010– 2012 роки.
Загрузок: 57 / Коментарів: 0

Колективна угода між управлінням охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницькою обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я.
Загрузок: 56 / Коментарів: 0

Орієнтовний перелік посад працівників з ненормованим робочим днем системи управління охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації, яким може надаватись додаткова відпустка.
Загрузок: 66 / Коментарів: 0

Список виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість працівників на роботах в яких дає право на щорічну додаткову відпустку.
Загрузок: 59 / Коментарів: 0

Спільна комісія управління охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України для ведення колективних переговорів та здійснення контролю за виконанням угоди.
Загрузок: 63 / Коментарів: 0

Орієнтовне положення про персональні премії ради для кращих медичних працівників лікувально-профілактичних закладів.
Загрузок: 55 / Коментарів: 0

Положення про преміювання і надання матеріальної допомоги працівникам лікарні.
Загрузок: 60 / Коментарів: 0

Перелік професій і посад працівників, яким надається додаткова відпустка за безперервну роботу понад три роки, відповідно до пункту “н” ч.1 ст.77 Основ законодавства України про охорону здоров`я.
Загрузок: 67 / Коментарів: 0

 

Як?

Профспілка – це об'єднання працівників для боротьби за спільні інтереси і права.

Як вступити в Профспілку?

org

Medprof в хмельницком каталоге ORG.km.ua