Пошук

Додаток 1 до угоди між трудовим колективом та адміністрацією про перелік професій, посад, робіт із шкідливими умовами праці, робота на яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня.
Загрузок: 138 / Коментарів: 0

Перелік професій, посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці (згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 р. №1290).
Загрузок: 108 / Коментарів: 0

Перелік професій і посад працівників з ненормованим робочим днем, яким надається щорічна додаткова відпустка за ненормований робочий день.
Загрузок: 87 / Коментарів: 0

Перелік професій і посад працівників, яким надається додаткова відпустка за безперервну роботу понад три роки, відповідно до пункту “н” ч.1 ст.77 Основ законодавства України про охорону здоров`я.
Загрузок: 75 / Коментарів: 0

Положення про преміювання і надання матеріальної допомоги.
Загрузок: 79 / Коментарів: 0

Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам.
Загрузок: 114 / Коментарів: 0

Перелік професій і посад працівників, зайнятих на роботах з шкідливими умовами праці, які мають право на одержання безоплатно молока або інших рівноцінних йому харчових продуктів.
Загрузок: 88 / Коментарів: 0

Перелік професій і посад працівників, яким безоплатно видається мило у зв'язку з виконанням робіт, пов'язаних із забрудненням.
Загрузок: 133 / Коментарів: 0

Перелік професій і посад працівників, яким безоплатно видаються знешкоджуючі засоби, захисні креми тощо у зв'язку з можливою дією на шкіру шкідливих речовин.
Загрузок: 85 / Коментарів: 0

Перелік професій і посад працівників, яким безкоштовно видається спецодяг, спецвзуття та інші засоби індивідуального захисту.
Загрузок: 90 / Коментарів: 0

 
Сторінка 1 з 4 1 2 3 4 > >>

Як?

Профспілка – це об'єднання працівників для боротьби за спільні інтереси і права.

Як вступити в Профспілку?

org

Medprof в хмельницком каталоге ORG.km.ua