Пошук

Концепція Молодіжної політики Професійної спілки працівниківохорони здоров’я України розроблена відповідно до Конституції України, законів України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Статуту Профспілки працівників охорони здоров’я України, Резолюції У з’їзду Профспілки «Про молодіжну політику» з метою формування поглядів на цілі, завдання, принципи та основні напрямки забезпечення молодіжної політики.
Загрузок: 56 / Коментарів: 0

Молодіжна рада Профспілки працівників охорони здоров`я України є дорадчим органом, яка об’єднує на добровільних засадах представників молоді – членів Профспілки.
Загрузок: 47 / Коментарів: 0

Пленум ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України констатує, що організація роботи по виконанню рішень V з’їзду Профспілки та Резолюції з питань молодіжної політики проводиться пасивно та не послідовно. Відсутність комплексного підходу до вирішення питань щодо захисту соціально-економічних прав та духовних інтересів працюючої молоді, концепції Молодіжної політики Профспілки значно послаблює позицію та авторитет профспілкових організацій серед молоді.
Загрузок: 56 / Коментарів: 0

Молодіжна рада ФПУ відзначає, що ефективне вирішення проблем працюючої та студентської молоді, а також її повноцінна участь у діяльності профспілок життєво важливі для майбутнього профспілкового руху.
Загрузок: 49 / Коментарів: 0

 

Як?

Профспілка – це об'єднання працівників для боротьби за спільні інтереси і права.

Як вступити в Профспілку?

org

Medprof в хмельницком каталоге ORG.km.ua