Пошук

/buhbudjet.jpg

Коментар Оксани Верхогляд, експерта газети «Бухгалтерія: бюджет», до наказу МОЗ «Про здійснення заходів з контролю за надходженням і використанням благодійних пожертв у закладах охорони здоров’я» від 25.07.2017 р. № 848 – «Країна має знати своїх героїв: МОЗ дав указівку звітувати про надходження та використання благодійних внесків»

pozabjud-koshti.jpg

Один з нещодавно використовуваних показників якості роботи керівника, який навіть унормовувася місцевою владою  – відсоток «залучених» до кошторису позабюджетних коштів – тільки тепер, виявляється, стане прозорим  і підзвітним.

Наказом МОЗ від 25 липня 2017 року № 848 державні заклади охорони здоров'я з 1 січня 2018 року зобов’язують звітувати про отримані благодійні внески від фізичних та юридичних осіб за стандартною формою в друкованому або електронному вигляді,  - у загальнодоступному місці на території закладу охорони здоров’я, а також на офіційному веб-сайті закладу охорони здоров’я та/або офіційних веб-сайтах МОЗ, управлінь чи департаментів охорони здоров’я обласних державних адміністрацій.

Звітності підлягатимуть як грошові кошти, так і благодійні пожертвування в натуральній формі (товари, послуги тощо).

 

/vimoga_ps.jpg

До ВРУ внесені два законопроекти.

Фахівці Федерації профспілок України розробили, а Президія ФПУ та СПО об’єднань профспілок схвалили (постанова № П–9–6 від 22.06.2017 та рішення № 39-2 від 10.07.2017) проекти законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оплати праці та здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виконавчими органами міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад)» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту працівника у випадку затримки виплати заробітної плати».

Ці законопроекти народними депутатами України, представником ФПУ у Верховній Раді України Капліним С.М. та представником ФПУ від фракції партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Івченком В.Є. внесені на розгляд Верховної Ради України.

Законопроект № 6731, який одержано ВРУ 17.7.2017, передбачає наступне:

 

fljuorograf.jpg

Нещодавно Уряд повернувся до теми пільгових пенсій за Списками №1 та №2 – постановою від 04.07.2017 р. № 479 внесені зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою КМУ від 24.06.2016 р. № 461 (колишня загальновідома постанова №36).

Якуі зміни очікують на медпрацівників?

emblema-medprofspilka.jpg

Питання: працівник - жінка має двох дітей, у березні 2017 року старшій дитині виповнилось 15 років. Чи має право на соціальну відпустку в серпні 2017 року?
Відповідь:  так, має право. Така додаткова відпустка не належить до щорічних відпусток і надається у будь-який час протягом календарного року, незалежно від відпрацьованого часу і дати народження дитини - до чи після.

vakcina.jpg

оловний епідеміолог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександр Мирний поінформував про ситуацію із вакцинами у Хмельницькій області. Деяких вистачить  до кінця 2017 року, окремих на 3-4 місяці...

Сторінка 3 з 34 << < 1 2 3 4 5 6 7 > >>