Пошук

27 червня 2017 року достатньо велика кількість державних і приватних структур призупинили роботу внаслідок збоїв у роботі комп’ютерів – вірусом уразилась частина комп’ютерів Кабміну, МВС, Пенсійного фонду, Ощадбанку, аеропорту «Бориспіль», Київенерго, «Нової пошти» та ін. Зараженими комп'ютерним вірусом виявилися численні державні інформаційні ресурси - системи міністерства інфраструктури, Державної фіскальної служби, електророзподільні мережі компанії "Укренерго", загалом  майже 150 стратегічних для економіки країни підприємств, мережі яких підключені і контролюються фахівцями Державної служби спецзв'язку.

Особливі складнощі через кібератаку відчули...

oglyad-zakonodavstva.jpg

Інформуємо про окремі питання, що стосуються роботи галузі, закладів охорони здоров’я  та діяльності профспілкових організацій, дії профспілок та зміни в законодавстві за останній час

moz_spysok.jpg

Директором Департаменту економіки і фінансової політики МОЗ ще раз вказано, що медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів (установ) виплачують допомогу на оздоровлення у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки згідно постанови КМУ «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 № 524.

Переліки таких працівників - лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою, молодших спеціалістів з медичною освітою у закладах охорони здоров’я, яким виплачують «оздоровчі» за постановою №524, затверджені наказами МОЗ від 28.10.2002 № 385 та від 23.11.2007 № 742.

Пропонуємо ознайомитися з ціковою публікацією в "Голосі України", запропонованою для ознайомлення ЦК нашої профспілки за посиланням -

http://www.golos.com.ua/article/290721

 

proektmedreform17.jpg

З минулого року по всій країні в друкованих ЗМІ, а переважно в інтернет-просторі йшла інтенсивна піар-кампанія засад реформи медичної галузі. Але презентації, а не прогнозування, «гроші йдуть за пацієнтом», а не аналіз наслідків, неприхований тиск на опонентів і ігнорування думок тих, кому ці реформи впроваджувати, здається, завершуються. Як відомо, один з головних законопроектів - №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» - готується до розгляду Верховною Радою.

3 липня 2017 року відбулось засідання робочої групи з доопрацювання проекту Закону України про державні фінансові гарантії надання медичних послуг (№ 6327 доопрацьований) до другого читання.

 

indexsacia.jpg

Рекомендуємо ознайомитися з кваліфікованими поясненнями (з прикладами) на професійному сайті «Бюджетна бухгалтерія» - https://buhgalter.com.ua/news/indeksacziya-doxodiv/indeksatsiya-zarplati-u-chervni-ta-lipni-2017-roku/

Сторінка 4 з 34 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>