Пошук

gollikar-konkurs.jpg

Міністерство охорони здоров’я України нещодавно оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору керівників закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності».

Підставою стало розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 р. № 803 «Деякі питання запобігання корупції у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади» з метою зменшення корупції при призначенні керівників закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності.

tactik_med

Вільний доступ до посібника "ОСНОВИ ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ". Посібник підготовлено для медиків, які раніше не мали досвіду з тактичної медицини. Авторський колектив: Тітов І. І., Голуб В. В., Колосовський С. О., Вихло І. І. – Івано-Франківський національний медичний університет

Google books: https://books.google.com.ua/books…

fpy.jpg

Федерація професійних спілок України, Федерація роботодавців України (ФРУ) і Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) звернулися спільним листом до вищих державних посадовців, голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України з проханням підтримати спільні пропозиції щодо реформування системи охорони здоров’я та дати відповідні рекомендації Кабінету Міністрів України.

emblema-medprofspilka.jpg

Професійна спілка працівників охорони здоров'я України звернулася листом до Голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Богомолець О.В. з проханням врахувати зазначені зауваження Профспілки під час доопрацювання Проекту до другого читання

thumb_uvaga.jpg

До уваги голів профорганізацій – терміново перевірте, чи включена первинна, районна чи міська профспілкова організація до Реєстру неприбуткових установ та організацій !

За отриманою інформацією з ДФС, незважаючи на своєчасне і неодноразове нагадування, процедуру підтвердження статусу неприбутковості здійснили не всі громадські формування, серед яких і окремі профспілкові організації нашої області.

До 1 липня всі неприбуткові організації та установи повинні подати необхідні документи до органів ДФС для внесення їх до Реєстру неприбуткових установ та організацій, у іншому випадку з 1 липня 2017 року вони втрачають пільговий статус. У разі позбавлення організації статусу неприбутковості така організація вважатиметься платником податку на прибуток і до кінця календарного року сплачуватиме податок на прибуток.

derjpracya.jpg

Управління Дежпраці підкреслює – якщо «догулюєш» невикористані відпустки за минулі роки – «оздоровчі» до них навряд чи отримаєш, адже в такому разі їх виплата – лише за рахунок економії фонду зарплати.

Сторінка 5 з 34 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>