Пошук

oglyad-zakonodavstva

Шановні колеги !

Прийняття законодавчих актів, інших нормативно-правових актів, що стосуються реформування діяльності закладів охорони здоров’я, інформація про діяльність профспілок є надзвичайно важливими для медичної громади.

Інформуємо Вас про окремі питання, що стосуються роботи галузі, закладів охорони здоров’я, діяльності профспілок та зміни в законодавстві за останній час.

 

novorichni.jpg

Головне управління ДФС у Житомирській області на своєму офіційному інтернет-сайті 22.11.2017 року нагадало, що Податковий кодекс України дозволяє не включати до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вартість подарунків, а також призів переможцям та призерам спортивних змагань, якщо їх вартість не перевищує певної межі: у 2017 році – 800 грн.

Окрім цього, згідно з Законом України від 30 листопада 2000 року №2117

oglyad-zakonodavstva.jpg

Шановні колеги !

Інформуємо Вас про окремі питання, що стосуються роботи галузі, закладів охорони здоров’я та діяльності профспілкових організацій, дії профспілок та зміни в законодавстві за останній час.

Прийняття законодавчих актів, що стосуються реформування діяльності закладів охорони здоров’я вже понад рік є надзвичайно важливим для медичної громади.

 

dankov0917.jpg

Головам

районних, міських, первинних

профспілкових організацій

Шановні колеги !

 

Ми разом провели Попереджувальну Всеукраїнську акцію протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України. Рішення про її проведення, прийняте ще 8 серпня цього року і широко оприлюднене, на знайшло відгуку у владних структур. Навпаки, посадові особи Міністерства охорони здоров’я розгорнули нечувану до сьогодні в нашій державі за своїм масштабом інформаційну кампанію по дискредитації профспілок, вдаючись до відверто неправдивих звинувачень і перекручуючи наші вимоги. А вимоги Профспілки прості і традиційні багато років – це вимоги дотримання соціально-економічних прав працівників галузі, повага до них, причому за будь яких реформ, за будь якого персонального складу міністерств і відомств.

Саме тому ми разом 19 вересня провели в Києві Всеукраїнську попереджувальну акцію протесту. Під стінами Уряду та Верховної Ради зібрались представники трудових колективів закладів охорони здоров’я з усіх регіонів України. Спілчани висловили своє рішуче «НІ» відношенню до медичних працівників, проявів неповаги до Законів, відсутності соціального діалогу.

Понад 100 тисяч працівників закладів охорони здоров’я засвідчили особистими підписами вимоги до Уряду і серед них значна частка спілчан з трудових колективів нашої області.

Щиро дякуємо Вам за активну громадську позицію, завдяки Вашим організаторським здібностям було організовано обговорення вимог Профспілки і участь представників трудових колективів у акції протесту.

Передайте щирі слова вдячності всім тим працівникам, спілчанам, які не байдужі до долі нашої галузі, долі наших лікарень і поліклінік, які вносять посильний внесок в захист прав і інтересів усіх працюючих. Ціна успіху нашої спільної справи залежить не від захмарних вкладень в пропагандистську кампанію, що притаманне нашим опонентам, а від особистої участі, від відвертих проявів ставлення до існуючих реалій, усвідомлення того, що наша доля як у власних колективах, так і у галузі в цілому, залежить особисто від кожного з нас, від нашої свідомості і позиції.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у Всеукраїнській попереджувальній акції протесту і запевняємо, що всі найболючіші для трудових колективів питання, які були підняті при обговоренні її необхідності та у ході акції, донесені до вищого керівництва держави, а Профспілка докладатиме максимум зусиль для їх вирішення.

Додаємо також хронологію дій Профспілки у переддень і під час проведення попереджувальної акції та перші результати наших дій.

З повагою

           голова обласної організації                                                  В.С.Садома

Інформація

про хронологію дій Профспілки у переддень і під час проведення попереджувальної акції 19 вересня 2017 року

 

oglyad-zakonodavstva.jpg

Інформуємо про окремі питання, що стосуються роботи галузі, закладів охорони здоров’я  та діяльності профспілкових організацій, дії профспілок та зміни в законодавстві за останній час

Сторінка 1 з 34 1 2 3 4 5 > >>