Оплата праці у відділі діагностики і профілактики СНІДу

Працюю молодшою медсестрою в лабораторії у відділі діагностики і профілактики СНІДу і є членом бригади з чотирьох осіб (лікар, два лаборанти, молодша медсестра). Як має оплачуватися наша праця?
Н.Смеюха, М.Дніпропетровськ

Роз`яснює головний спеціаліст МОЗ Світлана Шамрай:
«Посадові оклади працівників закладів охорони здоров'я (структурних підрозділів), які працюють з вірусом імунодефіциту людини, підвищуються на 60% (додаток 4 до наказу Мінпраці та МОЗ України від 05.10.2005 р. №308/519 "Про впорядкування Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення").
У спеціалізованих закладах (структурних підрозділах), призначених для лікування хворих на СНІД та ВІЛ-інфікова-них (п.1, 2 додатка 4), посадовий оклад підвищується на 60% за весь час роботи, в інших (п.3,4 додатка 4) — посадові оклади підвищуються пропорційно до безпосередньо відпрацьованого з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими часу.
Тобто посадові оклади працівників лабораторій та груп закладів охорони здоров'я, на які покладено органами охорони здоров'я обстеження населення на ВІЛ-інфекцію та дослідження крові, біологічних рідин, отриманих від хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, підвищуються пропорційно до безпосередньо відпрацьованого з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими часу (п.4 додатка 4).
Фактичні години цієї роботи реєструються в журналі за підписом керівника структурного підрозділу. Таке підвищення провадиться з посадового окладу з урахуванням кваліфікаційної категорії, завідування, старшинства і без урахування інших підвищень, доплат та надбавок.
У кожному закладі на підставі додатка 4 керівником за погодженням з профспілковим комітетом затверджується перелік посад працівників, яким з урахуванням конкретних умов праці в цьому закладі, структурному підрозділі, на такій посаді посадовий оклад підвищується на 60%».

«Праця і зарплата» №5 (729) від 02.02.2011
Просмотров: 1918 | Печать