Про нашу профспілку

Валентина Станіславівна Садома

Хмельницька обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України за чисельністю є однією з найбільших громадських організаційХмельниччини та другою за чисельністю в складі Федерації профспілок Хмельницької області.

З 2008 року обласну організацію Профспілки очолює Садома Валентина Станіславівна.

У своїх рядах організація об'єднує (на 01.01.2019 року) 19672 членів Профспілки: у тому числі 1291 студентів, 5948 молодих працівників – віком до 35 років. Охоплення профспілковим членством становить 80% від працюючих.

В структурі організації 2 міські організації , 81 профорганізація підприємств, організацій, установ;3 профспілкові організації закладів вищої освіти.

Членство в нашій обласній організації профспілки обрали лікарі і фельдшери, медичні сестри, провізори і фармацевти;працівники органів управління охороною здоров’я і освітніх організацій, студенти вищих навчальних закладів;бухгалтери і економісти, інженери і працівники ІТ-сфери, працівники робітничих професій.

Наша Профспілка діє відповідно до Конституції України, Законів України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про соціальний діалог в Україні» та Статуту. У своїй діяльності вона незалежна від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, роботодавців, громадських об'єднань, політичних партій, їм не підзвітна і не підконтрольна.

Маючи метою діяльності захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів у взаємовідносинах з роботодавцями, в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, судових органах - Профспілка здійснює правозахисну діяльність, організовує і допомагає укладати колективні договори, особливу увагу приділяючи вдосконаленню оплати праці та охороні праці, веде важливу роботу з соціальної підтримки спілчан. 

Значну увагу приділяє також інформаційній роботі та роботі з молоддю. Навчання профспілкового активу займає важливе місце в роботі нашої організації. 

Щоденно готуються роз’яснення та відповіді на актуальні питання, здійснюється правовий супровід роботи профкомів у закладах охорони здоров’я області, надається методична допомоги, включаючи власні розробки та з урахуванням досвіду усіх обласних організацій Профспілки.

1193