Правила сайту

Інформація, наведена на даному веб-сайті, розміщена суто для ознайомлення. Ми намагаємося підтримувати зміст в актуальному стані, але не надаємо вичерпних гарантій щодо повноти, точності, надійності, доречності або доступності інформації, розміщеної на сайті, а також відповідного графічного матеріалу для яких би то не було цілей. Спираючись на зазначені на сайті відомості, ви можете досягти своєї мети, але все ж дієте на власний ризик.

Ми не несемо відповідальності за будь-які проблеми, в тому числі непрямі, що виникли через або в зв'язку з використанням даного сайту.

На цьому сайті ви можете знайти посилання, що ведуть на інші сайти, які знаходяться поза сферою відповідальності ХООППОЗУ. Іншими словами, ми не відповідаємо за вміст і доступність цих сайтів. Наявність посилань, що ведуть на ці сайти, не мають на увазі рекомендацію або згоду з точкою зору авторів тих сайтів.

Ми докладаємо значних зусиль до забезпечення безперебійної роботи даного сайту, але ХООППОЗУ не несе відповідальності за випадки, коли даний сайт буде недоступний через проблеми технічного характеру, що знаходяться поза нашої компетенції.

1035