Військова служба та тероборона: гайд для кадровика

Військова служба та тероборона: гайд для кадровика
Завантажити:

Кожен на своєму фронті

Запитайте себе: «Що я можу зробити для Перемоги?». Допомагати ЗСУ, займатися волонтерством, розмовляти українською, підтримувати еконо- міку... А ще ви як кадровик маєте змогу дотримати гарантій, визначених для військовослужбовців та добровольців територіальної оборони.

Працівник, який отримав повістку, потребує вашої консультації. Якщо директор має сумніви, чи правомірно зберігати середній заробі- ток за увільненими колегами, — порадьте йому безпечний алгоритм. Якщо доброволець тероборони хоче працювати декілька днів на тиж- день, коли має змогу, — оформте відповідний наказ.

Усі роз’яснення; посилання на норми законодавства; зразки, які мо- жуть знадобитися, тепер будуть у вас напохваті — у цій книзі. Адже наша команда, як і ви, на своєму фронті робить все можливе, щоб пришвидшити день Перемоги. У повному складі працюємо над журналом «Кадровик-01», системою «Експертус Кадри», Вищою Школою Кадровика в Цифровому ви- давництві Експертус. Раді отримувати від вас підтвердження, що наші про- дукти значно полегшують вашу роботу, заощаджують час і допомагають щоденно ухвалювати правильні рішення. Дякуємо, що ви з нами!

64
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...