Додатки до інструкцii 23

Завантажити:

Додаток 23

до Інструкції

(пункт 205)

Строки виконання основних документів

1. Запит або звернення:

народного депутата України – згідно з вимогами Закону України «Про статус народного депутата України»;

депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим -  згідно з вимогами Закону України «Про статус депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим»;

депутата місцевої ради – згідно з вимогами Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Якщо запити (звернення) народного депутата України (депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутата місцевої ради) з об’єктивних причин не може бути розглянуто в установлений строк, надсилається письмове повідомлення суб’єктам внесення запиту (звернення) із зазначенням причин продовження строку розгляду. Строк розгляду депутатського звернення з урахуванням строку продовження не може перевищувати 30 (тридцяти) днів з моменту його надходження.

2. Звернення комітетів Верховної Ради України – протягом не більше як 10 (десять) днів з дня надходження. У разі неможливості розгляду звернення комітету Верховної Ради України  в установлений строк комітет повідомляють про це офіційним листом із зазначенням причин продовження строку розгляду. Строк розгляду звернення комітету з урахуванням строку продовження не може перевищувати 30 (тридцяти) днів з моменту його надходження.

3. Погодження проєктів актів Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України – у строк, встановлений їх головними розробниками.

4. Подання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – усунення виявлених порушень прав і свобод людини і громадянина у місячний строк.

5. Запити на публічну інформацію від фізичної, юридичної особи, об’єднання громадян без статусу юридичної особи (далі – запитувачі) та надання відповіді на запит на інформацію – не більше 5 (п’яти) робочих днів від дня надходження запиту.

У разі коли запит стосується великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити  строк розгляду запиту до 20 (двадцяти) робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше ніж упродовж  5 (п’яти) робочих днів з дня надходження запиту.

Відстрочення в задоволенні запиту на інформацію допускається в разі, коли запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення в передбачені строки у разі настання обставин непереборної сили. Рішення про відстрочення доводиться до відома запитувача у письмовій формі з роз’ясненням порядку оскарження прийнятого рішення. 

6. Звернення громадян – не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше 15 (п’ятнадцяти) днів від дня їх надходження.

Якщо у місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо, голова Організації установлює необхідний строк для його розгляду, про що інформують особу, яка подала звернення. При цьому загальний строк вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів.

7. Листи-доручення і листи-запити Організацій вищих за статусом – до зазначеного в них строку.

8. Адвокатський запит – не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо депутатський запит стосується надання значного обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду адвокатського запиту може бути продовжено до 20 (двадцяти) робочих днів з обґрунтуванням причин такого продовження, про що адвокату письмово повідомляється не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дня отримання адвокатського запиту. 

У разі якщо задоволення адвокатського запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більше ніж десять сторінок, адвокат зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір таких витрат не може перевищувати граничні норми витрат на  копіювання та друк, установлені Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

14:34
72
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...