Наказ МОЗ №729 від 03.05.22

Завантажити:

Про деякі питання розподілу коштів

з рахунка для задоволення потреб 

охорони здоров’я

Відповідно до Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2022 року No 491, підпункту 3 пункту 6 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року No 267 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року No 90), Примірного положення про утворення та діяльність консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів при Міністерстві охорони здоров’я України, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01 лютого 2022 року No 202, та з метою належної організації використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я


НАКАЗУЮ:

1. Утворити та затвердити склад Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я, що додається.

2. Затвердити Номенклатуру лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), витратних матеріалів, медичних виробів (зокрема дороговартісного медичного обладнання) та допоміжних засобів до них, медичних меблів, спеціалізованого санітарного транспорту, мобільних госпіталів, інших необхідних товарів для задоволення потреб охорони здоров’я, що додається.

3. Голові Комісії забезпечити:

1) координацію діяльності Комісії;

2) проведення засідання Комісії за необхідності;

3) організацію роботи Комісії з дотриманням вимог Примірного положення про утворення та діяльність консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів при Міністерстві охорони здоров’я України, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01 лютого 2022 року No 202.

4. Комісії забезпечити виконання Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2022 року No 491.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Міністр                                                                                         Віктор ЛЯШКО20:29
16
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...